W tym dziale mogą Państwo zostawić swoją opinie lub napisać
wiadomość dla Fainy Nikolas.
Tekst będzie widoczny na stronie.

Księga Gości

2017.12.19
Jacek Czaplicki
Miasto: Kaputy
Dziękuje za dzisiejszy koncert .Przepiękny głos i rewelacyjna interpretacja -szczególnie rosyjskich i ukraińskich romansów
2014.12.07
Joanna
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Szanowna Pani ! Byłam z grupą seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Pani koncercie w Filharmonii Opolskiej. Dziękujemy za chwile spędzone w innym świecie. Dla Pani i zespołu muzyków wielkie brawa! Było to nasze pierwsze spotkanie z Panią i mamy nadzieję , że będą następne. I jeszcze jedno - miała Pani piękną suknię. A z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy zdrowia, wymarzonych prezentów i wszelkiej pomyślności.
2014.11.29
Ilona
Miasto: Warszawa
Kolejna niezapomniana muzyczna uczta! Czekałam na ten koncert - cygańskie ballady i romanse zachwyciły mnie - dzięki Pani spędziłyśmy z mamą cudowny wieczór! Pięknie za wszystko dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)
2014.11.17
Anna
Miasto: Warszawa
Ślicznie dziękuję za cudowne spotkanie w sobotę na Ursynowie. Szkoda, że organizatorzy Pani nie przedstawili... na szczęście jest ta strona :-) Bardzo udane "zastępstwo", świetna zabawa, no i trochę teorii też nie zaszkodziło (a wręcz przeciwnie - często śpiewamy nie wiedząc czyj tekst i czyja muzyka). Pozwolę sobie śledzić Pani trasę koncertową i z przyjemnością w większym już gronie wybiorę się (już specjalnie) na Pani koncert. Gorące pozdrowienia - Ania
2014.11.16
Ilona
Miasto: Warszawa
Listopadowy wieczór nabrał barw-Pani koncert był balsamem na moją duszę! Dziękuję za te niezapomniane wrażenia-rosyjskie ballady i romanse brzmiały cudnie w Pani wykonaniu. Pozdrawiam serdecznie i już cieszę się na cygański repertuar, o którym Pani wspomniała - Ilona :)
2014.04.29
Grzegorz
Miasto: Warszawa
Cudownie było odpocząć po powrocie z Londynu przy ciepłych brzmieniach "Jesieni". Pozdrawiam serdecznie i dziękuję, raz jeszcze, za płytę i dedykację.
12.03.2014
polski.blog.ru/211346851.html
To prawda, co Pani pisze: "Mamy dużo wspólnego w muzycznych gustach jako Słowianie. Świetnie się rozumiemy. Ludzkie serca są otwarte na taką muzykę, i język nie stoi tu na przeszkodzie." - Rosyjscy pieśniarze i muzycy są dziś najlepszymi propagatorami polsko-rosyjskiego pojednania i współpracy Słowian. Godnym polecenia, współczesnym wykonaniem wzruszającej starej pieśni "Не для меня" - "Nie dla mnie" jest wersja Olega Griebionkina (Олега Гребёнкина), zwłaszcza słuchana wraz z innymi utworami z jego mało znanej w Polsce płyty "Русский век" ("Ruski wiek"). Dla polskiego odbiorcy ważne będzie zrozumienie tekstu tej pieśni, który u Griebionkina różni się nieco od innych wykonań. Tekst rosyjski i polski (!) wersji Griebionkina: Ruski wiek - Русский век http://polski.blog.ru/211346851.html (01.03.2014).
5.03.2014
Rafał
Miasto: Lublewo gd.
Здравствуйте ..Прекрасная душа, которая позволяет мечтать. Замечательный спектакль.Я надеюсь, что когда-нибудь я буду петь что-то на русском языке
Strony:1 | 2 | 3 | 4


Wyślij wiadomość
Imię:*
Email *
Miasto:
Wiadomość: *
Kod antyspamowy: *

AKTUALNOŚCI
29.11.2019
Mediateka. Grodzisk Mazowiecki.

Program cygański.

19.10.2019
Natoliński Ośrodek Kultury. Warszawa.

Program cygański.

2009 ©

Wokalistka Faina Nikolas (Фаина Николас) Muzyka, piosenki Mp3,
romans rosyjski, ballady, piosenki liryczne, cygańskie, muzyka rozrywkowa

Rambler's Top100